انفجارترقه دربی، اینفانتینو را از جایش پراند
۲۱ام اسفند ۱۳۹۶ ورزشی رزمی

پایگاه خبری تحلیلی تکواندو و ورزش های رزمی (Entekhab.ir) :

تاج:انفجارترقه دربی،اینفانتینو راازجایش پراند

رییس فدراسیون فوتبال درباره پرتاب ترقه در داربی هشتاد و ششم پایتخت و واکنش رییس فیفا به این اقدام برخی تماشاگران گفت: پرتاب ترقه کار خوبی نبود. علی‌رغم میل باطنی ما و کارهایی که این دو باشگاه برای عدم وقوع چنین اتفاقی انجام دادند، در داربی ترقه پرتاب شد. ریسکی که ما انجام دادیم و در چنین بازی تنشی اینفانتینو را به ورزشگاه آوردیم، زمانی که سنگ هم به داخل زمین پرتاب شد، ما با اینفانتینو از ورزشگاه خارج شده بودیم. دیگر آن پرتاب سنگ را ندیدیم اما آن ترقه، اتفاق خوبی نبود و نباید رخ می داد.

 

به گزارش تکواندو و ورزش های رزمی؛ تاج درباره دیدار فردا (دوشنبه) استقلال مقابل العین در ورزشگاه آزادی، اظهار کرد: این دیدار، دیدار حساسی است. ما می‌خواهیم که همه کمک کنند. یک این که به تماشاگران بگوییم با توجه به الزاماتی که باید انجام دهیم راهش این است که به ما امیدواری دهند که ورزشگاه‌هایمان می‌توانند پذیرای همه باشند و برنامه‌ریزی داشته باشند و همه را امیدوار کنیم که در ورزشگاه‌های ما اتفاق بدی رخ نمی‌دهد. اگر پرتاب ترقه در بازی فردا رخ دهد باید نگران گزارش داور بازی باشیم. در این صورت شما چه کمیته‌ مسابقاتی را می‌خواهید بروید و بگویید که در ورزشگاه‌ها اتفاقی رخ نمی‌دهد. ما جلوی چشم رییس فیفا ترقه زدیم و آن ترقه طوری بود که رییس فیفا از جایش پرید و به ما هم یک لبخند زد. اینفانتینو در راهرو از ما پرسید که آن ترقه‌ای که زدند چه بود؟ او در واقع می‌خواست به ما بگوید که حواسش است. من هم به او گفتم که شرایط همه داربی‌ها همین گونه است.

 

وی افزود: او هم داربی‌های زیادی دیده است. این اتفاقات ممکن است در هر داربی رخ دهد. اگر فردا اتفاق بدی رخ دهد باید افرادی که اعتراض می‌کنند که چرا نتوانستیم در کمیته‌ مسابقات از حقمان مقابل عربستان دفاع کنیم، این اتفاقات را ببینند.


مطالب پیشنهادی