دادکان؛ چهره ای «نزاع محور» که از دانشگاه دگرگون شده ی «آزاد»، فرمان حمله علیه رئسای پیشین خود می دهد!
۱۹ام دی ۱۳۹۶ ورزشی رزمی

پایگاه خبری تحلیلی تکواندو و ورزش های رزمی (Entekhab.ir) :

 

دادکان؛ مرد نزاع محوری که از «دانشگاه آزادِ تحول یافته، خط حمله می دهد»!

نام محمد دادکان، مرد همواره گله مند و ناراحت ورزش کشورمان، با نزاع و درگیری گره خورده است! از همان ابتدای حضور به عنوان بازیکن فوتبال، همواره جنجالی و پرنزاع بوده است! پس از آن در قالب مربی نیز کم جنجال نداشته و هر چه زمان گذشته، این نزاع تشدید شده است! این خصلت درگیرمحورانه، در دوران ریاست فدراسیون فوتبال چندچندان شد و تنها رئيس فدراسيون فوتبال ايران لقب گرفت كه پس از بركناري به فيفا شكايت کرد و باعث تعليق فوتبال ايران شد و به همین دلیل، درجامعه فوتبال چندان نام خوشی از خود به یادگار نگذاشته است!

به گزارش سرویس ورزشی تکواندو و ورزش های رزمی ، دادکان در سال ۹۲ نیز حامی دولت روحانی بود، تا جایی که نامش به عنوان وزیر احتمالی ورزش شنیده شد، اما وقتی این گمانه از بین رفت، بار دیگر تیغ تند حملاتش را نثار روحانی کرد!

او اما چند صباحیست با حمایت بزرگان و همچنین موثرین دانشگاه آزاد، معاونت ورزش دانشگاه آزاد را نیز عهده دار شده است؛ با وجودی که او با حمایت مرحوم هاشمی و توسط میرزاده به این سمت منصوب شد، درحال حاضر تنها مدیریست که در دوره جدید دانشگاه آزاد، در کنار فرهاد رهبر در جایگاه پیشین خود فعال و فعال تر است! تا جایی که نظرات او به عنوان معاون ورزش دانشگاه آزاد، به یک خبرگزاری این دانشگاه ، مدتیست ابلاغ می شود تا مواضع دادکان، علیه رقبایش رسانه ای شود!

مراجعه به مصاحبه ها  اظهارات دادکان نشان از آن دارد که او از دسته مدیرانیست که فقط خود را مدیر می داند و با اعتماد به نفسی ستودنی، تنها قائل به هنرمندی خویش است؛ برای همین است که هیچ گاه از کسی برای ریاست فدارسیون ها یا مشاغل ورزشی حمایت نکرده و تنها خود را شایسته چنین مشاغلی می داند!

حمله به رقبای سیاسی – ورزشی «دادکان» علی الظاهر تبدیل به یکی از دغدغه های مدیران رسانه ای دانشگاه آزاد شده است؛ هر چند سطح مخاطب و تاثیرگذاری این رسانه ها اساساً در سطحی نیست که بتوان در مورد آنها حرف زد، اما جا دارد هم جناب دادکان (که ذیل همه جریان های سیاسی کشور، چند صباحی سینه زنی کرده) و هم مسئولان رسانه ای دانشگاه آزاد توصیه می شود با توجه به آنکه بودجه های این رسانه ها از طریق شهریه های دانشجویان مظلوم تامین می شود، از برخورد باندیِ مترتب بر منافع شخصی با «پدیده های مختلف» اکیداً خودداری کنند!

دادکان؛ مرد نزاع محوری که از «دانشگاه آزادِ تحول یافته، خط حمله می دهد»!

از سوی دیگر، تجربه همکاری مدیران مختلف کشور به جناب دادکان نشان داده که روحیه نزاع محوری ایشان، در مرحله ی «انتقال از ورزش به سیاست و مدیریت اجرایی کشور» دچار تنزل اخلاقی ناشایستی نیز شده است! برای این جریان فکری سیاست زده، هر آنکس که دست آدمی را بگرفته و دچار جهش کند، مقدس است و در خفا، مستحق حمله! البته همین مدارا، تا مادامی که «مدیر کمک کننده» در همان سازمان باشد ، برقرار است؛ پس از آن، می توان به او حمله کرد و تندترین هجمه ها را نیز نثارش کرد!

دادکان؛ مرد نزاع محوری که از «دانشگاه آزادِ تحول یافته، خط حمله می دهد»!

به مدیران فعلی دانشگاه آزاد نیز که از قضا، قرابت چندان با مواضع سیاسی پیشین! جناب دادکان ندارند نیز توصیه می شود، مدیران اعوجاجی تنزل یافته از اخلاق را به بازگشت به «آداب اسلامی» دعوت کنند؛ چرا که اگر چنین نشود، حملات آتی ، از سوی همین جماعت به سوی آنان نیز خواهد شتافت؛ چرا که خصلتِ نمک خوردن و نمکدان شکستن، گویی برای این جماعت رواست!


مطالب پیشنهادی