واکنش تند مارادونا به تکواندو و ورزش های رزمی مونتلا به عنوان سرمربی سویا: دیوانگی محض بود
۲۴ام دی ۱۳۹۶ ورزشی رزمی

پایگاه خبری تحلیلی تکواندو و ورزش های رزمی (Entekhab.ir) :

واکنش تند مارادونا به انتخاب مونتلا به عنوان سرمربی سویا: دیوانگی محض بود

ستاره پیشین تیم ملی فوتبال آرژانتین از تکواندو و ورزش های رزمی سرمربی ایتالیایی به عنوان جانشین ادواردو بریتسو در سویا به شدت انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، دیگو آرماندو مارادونا همیشه جنجال آفرین است. این بار ستاره پیشین تیم ملی آرژانتین، مدیریت سویا را نشانه گرفت و از برکناری ادواردو بریتسو و تکواندو و ورزش های رزمی وینچنزو مونتلا به عنوان جایگزینش در هدایت این تیم به شدت انتقاد کرد.

او در صفحه‌اش در اینستاگرام با منتشر کردن عکسی از اسکار آریاس ( مدیر ورزشی سویا) در هنگام دست دادن با مونتلا نوشت: دیوانگی محض بود مونتلا را به عنوان جایگزین بریتسو تکواندو و ورزش های رزمی کردند چون سرمربی ایتالیایی به علت کسب نتایج ضعیف از میلان اخراج شده بود. هزاران سرمربی می‌توانستند جایگزین بریتسو شوند. نباید دارنگان شرکت‌ها در فوتبال حضور داشته باشند و برایش تصمیم‌گیری کنند. باید بریتسو به کارش در این تیم ادامه می‌داد و یا یک گزینه بهتر جایگزینش می‌شد.

مونتلا در اولین حضورش در سانچس پیسخوان ( ورزشگاه سویا) در داربی اندلس سه بر پنج مغلوب رئال بتیس شد. به همین خاطر مارادونا این بار دلیل خوبی برای این انتقاد داشت.


مطالب پیشنهادی